В Новомосковську вшанували пам'ять загиблого учасника АТО Андрія Литвиненка

14 серпня біля будинку №40 по вул. Гетьманській пройшов мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції на Сході України Андрію Литвиненку.

На заході були присутні секретар міської ради Сергій Горошко, родичі загиблого героя, учасники антитерористичної операції, мешканці міста.

Андрій Олександрович Литвиненко народився 14 серпня 1976 року у м. Дніпропетровську. У 1993 році закінчив Дніпропетровське ПТУ №63. Андрій був небайдужою, патріотично налаштованою людиною.

Коли Україну спіткала біда, Андрій Олександрович добровільно, з патріотичним настроєм пішов на військову службу до Збройних Сил України. Це було 26 березня 2014 року, а майже через три місяці, 19 червня, він загинув від кулі снайпера у бою під Червоним Лиманом.

Указом Президента України № 593/2014 “Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Литвиненко Андрій Олександрович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

14 серпня йому мало б виповнитись 42 роки.

Фото події