В Новомосковську вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, указом Президента встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого.

Сьогодні, біля Дошки пам’яті Новомосковцям, загиблим під час проведення антитерористичної операції, пройшла урочиста церемонія покладання квітів з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.

В заході взяли участь секретар міської ради Сергій Горошко, заступники міського голови, депутати міської ради, учасники Революції Гідності, сім’ї загиблих військовослужбовців, представники підприємств та організацій, духовенство і громадськість міста.

Хвилиною мовчання присутні вшанувати пам’ять про загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів, які полягли за свободу і незалежність України.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятної дошки загиблим воїнам АТО.

Фото події