В Новомосковську вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, указом Президента встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого.

Сьогодні на площі Героїв, біля Дошки пам’яті Новомосковцям, загиблим під час проведення антитерористичної операції, відбувся мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

У заході взяли участь в.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко, заступники міського голови, депутати міської ради, представники підприємств та організацій, духовенства та громадськості міста.

Представники Української православної Церкви Київського Патріархату відслужили жалобну панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні та захисниками України.

Закінчився захід хвилиною мовчання та покладанням квітів до Дошки пам’яті бійців, загиблих в АТО на Сході України.

Фото події