В Новомосковську відзначили Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашого міста - Міжнародний день захисту дітей та початок літніх канікул. В Україні цей день відзначають з 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якої кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей. В місті Новомосковську проживає 12979 дітей, але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. На сьогодні в Новомосковську мешкає близько 150 сімей, які всиновили, або взяли під опіку, піклування дітей. В них виховується 188 дітей. В місті діє два будинки сімейного типу, 7 прийомних сімей.

Цього дня у Новомосковську пройшла низка заходів, в яких взяли участь близько 4000 дітей. Це і конкурс малюнків на асфальті, танцювальний флешмоб, спортивні свята, козацькі розваги, конкурси з подарунками, виставкові та пізнавальні заходи.

Учасників свята пригощали морозивом, солодощами, безкоштовно катали на атракцірнах у міському парку.

Міська влада, депутати міської ради, небайдужі люди пождбали про те, щоб цей день став радісним та солодким для маленьких жителів нашого міста і залишився яскравим променем в маленькому дитячому серці.

Виконавчий комітет виносить подяку благодійному фонду народного депутата України Нестеренка Вадима Григоровича «Твій рідний край», ТОВ «Світеп» (керівник – Перепечкін Андрій Сергійович), Дніпровському хлібокомбінату № 11 (керівник – Васил’єв Дмитро Олегович), члену виконкому Шухману Марку Михайловичу, депутатам міської ради Гаркавенку Олександру Івановичу, Мірошнику Олександру Григоровичу, Вишневському Юрію Вікторовичу, Сидорчуку Павлу Миколайовичу за допомогу в проведенні свята.

Фото події