В Новомосковську відзначили День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

З нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у приміщенні міської ради 14 березня відбулися урочистості.

З вітальним словом до присутніх звернулися секретар міської ради Сергій Горошко, представник обласного комітету профспілок працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування Маргарита Бондар та голова міської профспілкової організації житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування Валерій Мартиняк.

Вітаючи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, Сергій Григорович зазначив: «Комунальні послуги стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи наших комунальних служб. Працівники комунальних підприємств піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди».

Кращих працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначили грамотами. Творчі колективи управління культури, молоді, національностей і релігій подарували святковий концерт.

Фото події