В Новомосковську відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада біля дошки пам’яті новомосковцям, загиблим під час проведення антитерористичної операції на Сході України, пройшов мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

В заході взяли участь представники міської влади, підприємств і організацій, сім’ї загиблих Героїв та учасники АТО, духовенство та громадськість міста.

Секретар міської ради Сергій Горошко привітав зі святом учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю і побажав мирного неба над українською землею.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув за честь, гідність та свободу нашої держави, в пам’ять Героїв Майдану і кращих синів – захисників України, та поклали квіти до Дошки пам’яті загиблим землякам.

Завершився захід покладанням квітів до Дошки пам’яті.

Довідково:

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013-лютому 2014 років постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, встановлений в Україні День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події