В Новомосковську відзначили День Державного Прапора України

23 серпня на центральній площі міста пройшла церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Участь у заході взяли виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко, заступники міського голови Юрій Карачевцев, Тетяна Дакова та Валерій Ляшок, депутати міської ради, представники установ і організацій, духовенства та громадськості міста.

Секретар міської ради Сергій Горошко привітав присутніх з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України, побажав міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у всіх справах та починаннях.

Меморіальною хвилиною пам’яті та покладанням квітів до Дошки пам’яті загиблим в АТО вшанували земляків, які полягли на Сході України за незалежність нашої держави.

Учасники заходу також поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та Меморіалу «Вічна слава».

Фото події