В Новомосковську відбулося відкриття художньої виставки «Барви Присамар’я»

24 жовтня в приміщенні Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П. Калнишевського відбулося відкриття художньої виставки «Барви Присамар’я».

Наша земля завжди була багата талановитими людьми, серед них особливе місце займають майстри пензля.

Що об’єднує художниць, які представили свої роботи на сьогоднішньому вернісажі? Це рідна природа з її безмежними краєвидами, можливо тому, в ній є все і краще нічого не придумаєш. Це високе прозоре небо, це прості звичайні люди з їх почуттями, бідами та радощами. Виставка  демонструє широкий спектр робіт, виконаних в різних техніках. В них відчувається  внутрішній світ художників, любов до прекрасного. Передати пензлем і фарбою на полотні те, що відчуває серце – зовсім непросто… Саме тому живопис завжди викликає особливі емоції. Він переносить нас в світ почуттів. Насолоджуючись цією красою, по новому сприймаєш світ, який бачиш. Це і є магія мистецтва.

Творчість художниць, що демонструють свої роботи, добре знайома новомосковцям, майстрині пензля неодноразово приймали участь в персональних та колективних, об’єднаних  виставках, що проходили в нашому музеї. У Яни Булгакової та Вікторії Реуцькової – це перша виставка. Ми впевнені, що у наших дебютанток обов’язково з являться шанувальники їх творчості. Головне – почати!

Начальник управління культури, молоді, національностей і релігій Віктор Шаликін звернувся до присутніх з вітальним словом та нагородив учасниць виставки подяками.

З музичним подарунком виступили вихованці Школи естетичного виховання ім. М. Бровченка.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події