В Новомосковську стало більше на двох Матерів-героїнь

Сьогодні, 04 червня, у виконкомі міської ради вітали двох представниць прекрасної статі, які свідомо обрали непростий шлях материнства – народили, виховали та дали путівку в життя шістьом дітям кожна.

Державні нагороди та посвідчення «Мати-героїня» урочисто вручено двом багатодітним матерям Новомосковська: Євдаш Наталії Олександрівні та Корнієнко Віті Вікторівні.

Високі державні відзнаки жінкам вручили виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко та заступниця міського голови Ольга Тихонова.

Довідково:

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення м. Новомосковська перебуває 515 багатодітних сімей, в яких виховується 1718 дітей, в тому числі: 405 сімей виховують 3 дітей; в 75 сім’ях виховується 4 дітей; 24 сім’ї мають 5 дітей; в 4 сім’ях – 6 дітей; в 3 сім’ях – 7 дітей; 2 сім’ї виховують 9 дітей; в 2 сім’ях виховується 10 дітей. Почесне звання України «Мати-героїня» мають 25 багатодітних жінок, з них народили та виховали: 11 дітей – 1; 7 дітей – 2; 6 дітей – 8; 5 дітей –14.

Фото події