В Новомосковську пройшов вечір національної культури Азербайджана

З 2003 року в Новомосковську діє громадська організація «Об’єднаний конгрес азербайджанців України», що об’єднує навколо себе представників азербайджанського народу, які з різних причин були вимушені залишити свою  країну і знайти, тут, в Новомосковську, нову Батьківщину.

10 січня 2019 року за ініціативи керівника Новомосковської діаспори азербайджанців Шикара Гусейнова було проведено вечір національної культури.

Зі щирими привітаннями та побажаннями до присутніх звернулися почесні гості: ініціатор створення союзу азербайджанців у Новомосковську, Почесний голова організації «Об’єднаний конгрес азербайджанців України» у Дніпрі, заступник голови організації в Києві Гудрат Гаджиєв та Голова організації «Об’єднаний конгрес азербайджанців України» у Дніпропетровській області Наджаф Ахмедов.

Від імені міської влади присутніх привітав заступник міського голови Костянтин Морозов.

Вечір пройшов у теплій та душевній атмосфері, сповненій колориту азербайджанської культури та спогадами про чудову гірську країну – Азербайджан. Для гостей звучали пісні у виконанні Севіль Велієвої, Олександра Мірошниченка та Вікторії Юрченко, дніпровський шоу-балет «Фаворит» розважив присутніх неповторними та сповненими експресії національними танцями.

Фото події