В Новомосковську пройшов мітинг, присячений 75-й річниці визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня вся Україна відзначає 75 річницю вигнання фашистських загарбників з України.

Сьогодні біля Меморіалу «Вічна слава» у Новомосковську пройшов урочистий мітинг з нагоди відзначення цієї події.

У заході взяли участь міський голова Віктор Літвіщенко, заступники міського голови, ветерани, Почесні громадяни Новомосковська, представники установ, підприємств і організацій, підприємці, духовенство та громадськість міста.

Віктор Іванович привітав присутніх з цією надзвичайно важливою в історії України подією та побажав усім новомосковцям миру, добра та благополуччя.

Присутні вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу «Вічна слава».

Фото події