В Новомосковську пройшов конкурсний відбір керівників комунальних закладів дошкільної та позашкільної освіти

На виконання рішень Новомосковської міської ради №722 від 28.09.2018 року «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних Новомосковської міської ради, Типового контракту з керівником комунального закладу освіти Новомосковської міської ради» та №723 від 28.09.2018 року «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів позашкільної освіти Новомосковської міської ради та Типового контракту з керівником комунального закладу освіти Новомосковської міської ради» у малій залі виконкому 29 листопада 2018 року було проведено конкурс, метою якого стало залучення до керівної роботи в закладах дошкільної та позашкільної освіти прогресивних спеціалістів, готових бути не просто директорами, а новаторами та менеджерами освітнього процесу, впроваджувати у закладах освіти нові педагогічні технології, працювати над створенням позитивного іміджу закладів міста, поповненням їх матеріально-технічної бази. Участь у відборах могли взяти всі охочі, котрі мають не менше п’яти років педагогічного стажу, галузеву освіту та вміють творчо організовувати освітній процес.

Свої заявки на участь у конкурсі подали 9 кандидатів. На засідання конкурсної комісії були запрошені й представники засобів масової інформації, які мали можливість стежити за прозорістю його проведення та ставити запитання кандидатам.

Комісія у складі представників виконавчого комітету Новомосковської міської ради, депутатів міської ради, представників управління освіти, профспілкового комітету, представників закладів освіти міста вивчила мотиваційні листи кандидатів та представлені ними на конкурс перспективні плани розвитку закладів дошкільної та позашкільної освіти, заслухала виступи конкурсантів. Після цього шляхом таємного голосування були обрані переможці конкурсу:

ЦПР – Сергієнко Наталія Андріївна;

ДЮСШ – Іщенко Євген Євгенович;

ЗДО №4 «Росинка» - Дудакова Світлана Юріївна;

ЗДО №6 «Калинка» - Синявська Людмила Олексіївна;

ЗДО №7 «Ластівка» - Вапник Вікторія Володимирівна;

ЗДО №8 «Черемушки» - Костенюк Євгенія Олександрівна;

ЗДО №13 «Теремок» - Пустова Олеся Анатоліївна;

ЗДО №14 «Струмочок» – Мітрохіна Олена Петрівна.

Контракти з директорами вищезазначених закладів освіти  будуть укладені строком на шість років (строком на два роки - для осіб, які призначаються на посаду керівника закладу вперше). Одна і та сама особа не зможе бути керівником одного закладу більше ніж два строки підряд.

Бажаємо новопризначеним директорам успіхів у їх нелегкій праці, творчих злетів та високих педагогічних досягнень!