В Новомосковську пройшов конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти

Згідно з оновленою законодавчою базою керівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти повинні обиратися на конкурсній основі. З цією метою 14-15 серпня 2018 року управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради було проведено такий конкурс. Його метою стало залучення до роботи прогресивних спеціалістів, готових бути не просто директорами, а новаторами та менеджерами освітнього процесу, впроваджувати у закладах освіти нові педагогічні технології, працювати над створенням позитивного іміджу шкіл міста, поповненням їх матеріально-технічної бази. Участь у відборах могли взяти всі охочі, котрі мають не менше п’яти років педагогічного стажу, галузеву освіту та вміють творчо організувати освітній процес.

Свої заявки на участь у конкурсі подали 18 кандидатів, на посаду директора ЗЗСО №7 претендентів виявилось двоє.

На засідання конкурсної комісії були запрошені й представники засобів масової інформації, які мали можливість стежити за прозорістю його проведення та ставити запитання кандидатам.

Комісія у складі представників виконавчого комітету Новомосковської міської ради, депутатів міської ради, представників управління освіти, профспілкового комітету, представників закладів освіти міста вивчила мотиваційні листи кандидатів та представлені ними на конкурс перспективні плани розвитку закладів освіти, заслухала презентації планів розвитку шкіл міста. Після цього шляхом таємного голосування були обрані переможці конкурсу:

ЗЗСО №1 – Наталія Йосипівна Чорна;

ЗЗСО №2 – Ірина Анатоліївна Липка;

Гімназія №3 – Наталія Вікторівна Тимохіна;

ЗЗСО №4 – Олена Степанівна Таланова;

ЗЗСО №5 – Ольга Михайлівна Вільганюк;

ЗЗСО №6 – Олександр Петрович Коба;

ЗЗСО №7 – Олена Анатоліївна Романовська;

ЗЗСО №8 – Петро Петрович Третьяков;

Вечірня ЗОШ №9 – Вадим Олександрович Галак;

Колегіум №11 – Тетяна Миколаївна Третьякова;

ЗЗСО №12 – Інна Вітольдівна Сирцова;

ЗЗСО №13 – Олена Миколаївна Петровська;

ЗЗСО №14 – Петро Іванович Немиришин;

ЗЗСО №15 – Ірина Миколаївна Рябоконь;

ЗЗСО №16 – Валентина Андріївна Китайгора;

ЗЗСО №17 – Світлана Миколаївна Кошова;

ЗЗСО №18 – Світлана Станіславівна Жовтяк.

Контракти з директорами закладів освіти  будуть укладені строком на шість років (строком на два роки - для осіб, які призначаються на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше). Одна і та сама особа не зможе бути керівником відповідного закладу загальної середньої освіти більше ніж два строки підряд.

Бажаємо новопризначеним директорам успіхів у їх нелегкій праці, творчих злетів та високих педагогічних досягнень!

Начальник управління освіти                                          Ольга Тихонова

Фото події