В Новомосковську пройшло засідання круглого столу щодо добровільного об’єднання територіальних громад

10 жовтня під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Сергія Горошко пройшло засідання круглого столу стосовно обговорення проекту рішення Новомосковської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

У заході взяли участь заступники міського голови, депутати міської ради, голови квартальних комітетів, представники підприємств та організацій міста, громадських організацій та засобів масової інформації, мешканці міста.

Сергій Горошко презентував присутнім підготовлений спільною робочою групою проект рішення міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад м. Новомосковськ, с. Василівка, с. Андріївка, с. Всесвятське Василівської сільської ради, с. Новостепанівка, с. Варварівка, с. Герасимівка, с. Гнатівка, с. Івано-Михайлівка, с. Веселе Новостепанівської сільської ради, смт. Губиниха, с. Євецько-Миколаївка Губиниської селищної ради, с. Мар'янівка, с. Скотувате, с. Новоскотувате, с-ща Мирне Мар’янівської сільської ради, с. Вільне, с. Хащеве Вільненської сільської ради, с. Миколаївка, с. Затишне, с. Королівка, с. Нове Миколаївської сільської ради, с. Попасне, с. Надеждівка, с. Привільне, с. Тарасове Попасненської сільської ради в Новомосковську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Новомосковськ.

За результатами обговорення було вирішено схвалити вищезазначений проект рішення та передати його на розгляд міської ради.

Фото події