В Новомосковську пройшло перше засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

04 жовтня пройшло перше засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

У заході взяли участь секретар міської ради Сергій Горошко, Василівський сільський голова Юрій Писаренко, Новостепанівський сільський голова Григорій Бреус, секретар Губиниської селищної ради Любов Єсін, Мар’янівський сільський голова Надія Сахненко, Вільненський сільський голова Дмитро Кравченко, Миколаївський сільський голова Ірина Полтавець та Попасненський сільський голова Неля Люта.

Метою зустрічі було вирішення організаційних питань діяльності спільної робочої групи.

Виконуючий обов’язки міського голови, секретар Новомосковської міської ради проінформував, що, згідно з його розпорядженням  від 26.09.2017 року № 168-р, було утворено спільну робочу групу з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад м. Новомосковськ, с. Василівка, с. Андріївка, с. Всесвятське Василівської сільської ради, с. Новостепанівка, с. Варварівка, с. Герасимівка, с. Гнатівка, с. Івано-Михайлівка, с. Веселе Новостепанівської сільської ради, смт. Губиниха, с. Євецько-Миколаївка Губиниської селищної ради, с. Мар'янівка, с. Скотувате, с. Новоскотувате, с-ща Мирне Мар’янівської сільської ради, с. Вільне, с. Хащеве Вільненської сільської ради, с. Миколаївка, с. Дніпрельстан, с. Королівка, с. Нове Миколаївської сільської ради, с. Попасне, с. Надеждівка, с. Привільне, с. Тарасове Попасненської сільської ради.

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» спільною робочою групою повинні підготуватися проекти рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

За результатами засідання було одноголосно вирішено підготувати проекти рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Новомосковську об’єднану територіальну програму з адміністративним центром у місті Новомосковськ до 06 жовтня 2017 року.

Також членам робочої групи доручено забезпечити проведення обов’язкового громадського обговорення підготовлених проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Фото події