В Новомосковську пройшло друге засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

06 жовтня пройшло друге засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

У заході взяли участь в.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко, Василівський сільський голова Юрій Писаренко, Новостепанівський сільський голова Григорій Бреус, секретар Губиниської селищної ради Любов Єсін, Мар’янівський сільський голова Надія Сахненко, Вільненський сільський голова Дмитро Кравченко, Миколаївський сільський голова Ірина Полтавець та Попасненський сільський голова Неля Люта.

На засіданні було вирішено затвердити та направити відповідним радам підготовлені спільною робочою групою проекти рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

За результатами засідання членам робочої групи доручено:

- забезпечити протягом 60 днів обов’язкове проведення  громадських обговорень (громадські слухання, засідання за круглим столом, збори громадян, інші форми консультацій з громадськістю) підготовлених спільною робочою групою проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад;

- винести питання про схвалення проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад на розгляд відповідних рад та, з урахуванням результатів громадського обговорення, розглянути питання протягом 30 днів з дня їх внесення на розгляд.

Фото події