В Новомосковську пройшла робоча зустріч з переможцем конкурсу проектів пам’ятника Героям АТО

19 вересня в будинку міської ради пройшла робоча зустріч з переможцем конкурсу на кращий ескізний проект скульптурної композиції на честь загиблих учасників АТО скульптором Олександром Михайлицьким.

В заході взяли участь секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок, учасники конкурсу – студенти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, сім’ї загиблих, учасники АТО.

Олександр Михайлицький розповів присутнім, що у своєму проекті він хотів створити узагальнений образ захисника України, близький кожному українцю.

Спонсор конкурсу – депутат Новомосковської міської ради Олександр Мірошник вручив скульптору винагороду у розмірі 10 000 грн. за перемогу в конкурсі.

Представник благодійного фонду народного депутата України Вадима Нестеренка «Твій рідний край» Фірс Власюк вручив премії студентам – авторам конкурсних проектів.

Фото події