В Новомосковську пройшла педагогічна конференція

29 серпня в приміщенні колегіуму № 11 пройшла щорічна педагогічна конференція. В її роботі взяли участь секретар міської ради  Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок, начальник управління освіти Ольга Павлік, керівники навчальних закладів та педагоги міста.

Сергій Горошко розповів присутнім про роботу, яка була зроблена міської владою в 2016-2017 роках, та про плани на майбутнє. Також Сергій Григорович подякував керівникам навчальних закладів, педагогічним колективам, технічному персоналу, батьківським комітетам за участь у підготовці навчальних закладів до нового навчального року.

Ольга Павлік доповіла про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2016/2017 навчальному році та пріоритетні завдання на 2017/2018 навчальний рік.

Також на конференції було нагороджено кращих педагогів міста.