В Новомосковську пройшла церемонія нагородження учасників ХV міського конкурсу естрадного вокального мистецтва «ДІАМАНТОВА НОТКА-2018»

У 2004 році управлінням культури спільно з управлінням освіти виконкому Новомосковської міської ради було започатковано міський конкурс естрадного вокального мистецтва «Діамантова нотка».

В цьому році йому виповнилось 15 років. За цей час в конкурсі взяли участь 1000 дітей! Тематика пісень змінювалася з кожним роком. Це були сучасні пісні, пісні про маму, патріотичні і різдвяні, пісні з кінофільмів, мультфільмів і багато інших.

Цього року було подано 75 заявок на участь у конкурсі. До відбіркового туру пройшло 49 вокалістів. Завдання було нелегким, але юні артисти впоралися.

За результатами конкурсу, дипломами учасника конкурсу «Діамантова нотка-2018» нагороджено: Пилипчук Юлію,Семенець Катерину, Пушка-Гутарову Наталію, Касап Злату, Калітієвського Микиту, Леушину Цвєтану, Аніськову Карину, Усатенко Марину, Лисову Дар’ю, Резнік Ніколь, Слісаренко Марію, Свинченко Аліну, Чернікову Валерію, Чернишову Анастасію, Саглаєву Анну, Шубну Дарину, Дашкевич Аліну, Новікову Агнессу, Кольвах Ангеліну, Рябошапку Максима, Бацеко Валерію та Сядро Аліну.

Кращими в номінаціях конкурсу стали:

«Перший крок до зірок» – Горяна Марія;

«Кращий концертний виступ» – Свита Анастасія;

«Найартистичніша виконавиця» – Універсал Арина;

«Зіркова надія» – Яворська Марія;

«Зіркова яскравість» – Барчук Матвій;

«Світлий дар» – Швець Дар’я;

«Майбутнє української культури» – Смірнов Павло;

«За крок до перемоги» – Майко Анастасія;

«Кращий ансамбль» – Ансамбль «Веселі дзвіночки»;

«Ноти серця» – Коваленко Маргарита;

«Зіркова неповторність» – Литвинко Діана;

«Зірка джазу» – Застава Олександра;

«Народна перлина» – Шкленська Анастасія.

Дипломи лауреатів ІІІ ступеню отримали: Свита Анастасія, Олійник Борис, Федорченко Олег, Черненко Уляна, Чмирь Аліна, Максименко Анастасія і Строїло Ксенія.

Лауреатами ІІ ступеню стали: Цапенко Марія, Чебанова Дар’я, Бардаченко Анна та Ковтун Альона.

Переможцями конкурсу «Діамантова нотка-2018», лауреатами І ступеню стали: Калюжна Діана, Терещенко Єгор, Даніліна Олена і Гордієнко Ірина.

Не залишились поза увагою і люди, які вклали в конкурсантів частку своєї душі, свого серця, свого таланту – керівників переможців: Тановицька Ольга Анатолівна, Філоненко Людмила Мефодіївна, Литвин Неля Анатоліївна, Макарчук Анастасія Романівна, Строїло Анастасія Олександрівна, Юрченко Вікторія Вікторівна та Камшилова Оксана Анатоліївна.

Фото події