В Новомосковську пройшла «Асамблея зірок – 2019»

Уже традиційно в січні в Новомосковську проходить свято вшанування відмінників навчання та переможців олімпіад «Асамблея зірок».

Вчергове Новомосковськ вшанував найкращих  учнів 8-11 класів шкіл міста – відмінників навчання за результатами І семестру 2018 – 2019 навчального року та переможців міських олімпіад з навчальних предметів.

З вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Сергій Горошко та вручив кращим учням стипендії міської ради. Заслужені нагороди отримали 109 школярів та 47 педагогів, які виховують таких обдарованих дітей.

Святкову атмосферу подарували дитячі вокальні та танцювальні колективи.

Приємно, що кількість стипендіатів щороку зростає. Адже діти – це цвіт нашої нації, наше майбутнє, і наш обов’язок – їх підтримувати. Бажаємо всім учням і їх педагогам подальшого зростання та нових досягнень. Нехай ваша активність і запал, прагнення реалізувати свої знання стануть рушієм розвитку української науки, нехай збудуться всі ваші мрії, втіляться в життя найамбітніші плани!

Фото події