В Новомосковську продовжується робота з попередження пожеж

У зв’язку з пониженням температури навколишнього середовища та зростанням кількості пожеж в житловому секторі, а також загибелі людей, особовим складом Новомосковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області в термін з 10.01.2017р. по 17.01.2017р. спільно з представниками національної поліції, місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування, організацій, що обслуговують житлові будинки продовжено роботу з обстеження нежилих (підвальних приміщень житлових будинків) та покинутих приміщень з метою виявлення безхатченків та осіб, що ведуть бродяжницький спосіб життя, для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із порушенням правил пожежної безпеки. З вищезазначеним контингентом проведена роз’яснювальна робота по розташуванню пунктів обігріву на території міста Новомосковськ.

При цьому проведено відповідну роботу по навчанню населення за місцем проживання заходам пожежної безпеки в побуті і громадських місцях.

Новомосковський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення