В Новомосковську нагороджено переможців міського літературно-мистецького конкурсу «Собори наших душ»

17 січня, в актовій залі школи № 1 підбили підсумки міського етапу конкурсного фестивалю «Собори наших душ» і нагородили його переможців. Цього року захід зібрав понад 500 учасників – учнів і вихованців навчальних і позашкільних закладів освіти міста.

Переможцями стали 105 дітей у номінаціях декоративно-ужиткове мистецтво, образотворче мистецтво, поезія, проза, академічна музика.

Переможці отримали грамоти. Вони представлятимуть Новомосковськ на обласному етапі конкурсу. Під час заходу також були відзначені грамотами керівники обдарованих дітей. На сцені з власними творами виступили юні літератори та музиканти.

Новомосковськ пишається такою талановитою молоддю та вдячний педагогам і батькам за те, що виховують майбутню національну еліту. Бажаємо юним даруванням подальшого творчого натхнення та майбутніх перемог.

Фото події