УВАГА, ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до Наказу Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 «Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», Міське комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» Новомосковської міської ради інформує, що у зв’язку зі значним зростанням (у порівнянні з врахованими у діючому тарифі) цін на паливо-мастильні матеріали (на 40%) та збільшенням витрат на оплату праці (на 30%) у зв’язку зі зростанням мінімальної зарплати, планується коригування та збільшення тарифів МКП «НККП» на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів для мешканців багатоквартирного житлового фонду, підприємств різних форм власності та бюджетних організацій.

Планується встановити наступні тарифи на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів:

- тариф на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для мешканців багатоквартирного житлового фонду – 91,59 грн. (на одного мешканця багатоквартирного житлового фонду в місяць у розмірі – 15,04 грн.).

- тариф на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для бюджетних та спеціалізованих організацій – 95,11 грн.

- тариф на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для інших суб’єктів господарювання – 98,92 грн.

Ознайомитись з проектом рішення виконкому міської ради, калькуляцією розрахунку тарифів, залишити зауваження і пропозиції можливо протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів у робочі дні з 800 до 1530 (обідня перева з 1200 до 1300 ) у бухгалтерії МКП «НККП» за адресою: м. Новомосковськ, площа Героїв, 16, тел. 31-19-01.

Директор МКП «НККП»                                                              С.Ф. Нетудихатка