Увага конкурс!

З метою подальшого підвищення рівня безпеки та запобігання виникненню нещасних випадків при використанні газу в побуті ПАТ «Дніпропетровськгаз» проводе конкурс «Живи безпечно» за такими напрямками художньої творчості:

- малюнки;

- аплікації;

- комікси;

- фотографії.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою безпечного та ефективного використання газу у побуті. Роботи необхідно надіслати в термін до 13.10.16р. до управління газового господарства за адресою: м. Новомосковськ, вул. Стадіона,30 каб. №201 на розгляд журі.

Додаток: методичні рекомендації щодо організації та проведення дитячого конкурсу «Живи безпечно».

Методичні рекомендації щодо організації та проведення дитячого конкурсу

«А у нас в квартирі газ»

Конкурс проводиться у рамках проведення «Місячника з пропаганди серед населення правил безпечного і ефективного використання газу у побуті».

Метою проведення конкурсу є:

-                     виховувати у молодих українців відповідальне ставлення до власного життя і здоров’я;

-                     привернути увагу дітей та підлітків до питання власної безпеки і безпеки оточуючих;

-                      спонукати молодь до відповідального і заощадливого використання енергоресурсів і газу, зокрема;

-                     ознайомити дітей і молодь шкільного віку з правилами поводження у небезпечних ситуаціях, що можуть виникнути в побуті;

-                     навчити дітей правильному і безпечному поводженню з побутовими приладами, зокрема газовим обладнанням;

-                     виявити та підтримати талановитих дітей Дніпропетровщини;

-                     зміцнити позитивний імідж ПАТ «Дніпропетровськгаз».

Умови участі у конкурсі:

Учасниками конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів тощо двох вікових груп:

Перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

Друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

Конкурс проводиться за такими напрямами художньої творчості:

- малюнки;

- аплікації;

- комікси;

- фотографії.

Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.

Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.

Наданням роботи на конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані ПАТ «Дніпропетровськгаз» та його районними управліннями при організації презентацій, виставок тощо.

Конкурсні роботи мають відповідати таким вимогам:

1.     На конкурс подаються живописні роботи у довільній формі; аплікації з використанням будь-яких матеріалів, фотографії чорно-білі та кольорові.

2.     Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А-2.

3.     Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

4.     На зворотному боці кожної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою:

-                     Назву роботи;

-                     Прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

-                     Місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон.

-                     Назву навчального закладу;

-                     Прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

-                     актуальність теми;

-                     практичне значення;

-                     доцільність наданих рекомендацій та порад;

оригінальність та оформлення;

-                     ступінь самостійності автора у виконанні роботи;

-                     якість роботи тощо.

Фінал конкурсу

Журі визначає І, ІІ і ІІІ місця у кожній віковій категорії. З 20.10.2016 р. по 27.10.2016 р. на офіційному сайті ПАТ «Дніпропетровськгаз» https://dp.104.ua/ru/відбудеться голосування за роботу, яка посяде перше місце у номінації «Глядацькі симпатії». Переможці Фіналу конкурсу нагороджуються відповідними грамотами та продукцією із символікою Товариства.

Одно изпризовыхмест (подарок – мобильный тел.) будетопределятьсяпутемголосования на нашемсайте. Лучшиеработыбудутвыставлены на сайте, и за них могутголосоватьродные и друзья.

Їх список та роботи оприлюднюються на офіційному сайті ПАТ «Дніпропетровськгаз».

Забезпечується висвітлення інформації про результати проведення дитячого конкурсу в ЗМІ.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства