Увага! Інформує управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації

З 16 по 18 жовтня 2018 року на території області під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій буде проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту.

Метою навчань є: проведення оцінки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

Під час навчання будуть практично відпрацьовані:

- оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення;

- евакуація населення та матеріальних цінностей із прогнозованих зон катастрофічного затоплення.

Місце практичного відпрацювання заходів з евакуації населення:

місто Новомосковськ, вул. Сучкова 103 (ЗОШ № 4).

Почувши сирену, або ставши свідками практичних тренувань з евакуації зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Увімкніть телерадіоканали. Уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте згідно з наданою інформацією.

Про отриману інформацію сповістіть сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Вивчайте способи захисту власного життя та здоров’я в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення