Успішним для юних новомосковців виявився черговий Чемпіонат Дніпропетровської області з академічного веслування серед юнаків, що проходив 2-3 липня у м. Дніпропетровську

Серед наймолодших учасників змагань – юнаків 2004 р.н.  і молодше,  срібні нагороди здобули Михайло Майко (клас човнів одиночка парна) та Богдан Приходько і Данило Червоноштан (двійка парна). Серед юнаків 2002-2003р.н. непереможними стали Микита Майко та Анастасія Монашко (одиночка парна). Здобувши золоті нагороди, вони вибороли право представляти Дніпропетровську область на Чемпіонаті України, що проходитиме згодом у Києві.

Також порадували своїм виступом одразу два квартети веслярів. У класі човнів четвірка парна серед юнаків 2002-2003р.н. срібну нагороду виборов екіпаж у складі Микита Майко, Михайло Сєлєцов, Роман Бедарєв та Данило Ярошенко. А серед юнаків 2000-2001 р.н. друге місце зайняв екіпаж у складі Олега Браславця, Микити Міленіна, Максима Маньковського та Богдана Ковальського.

Побажаємо спортсменам легкої води та попутного вітру !

Тренерський склад Ляльчук Н.В., Бондаренко В.В., Дігтяренко Р.П.

Фото події