Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську інформує

Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську доводить до відома платників податків міста, а також органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, що  з  02.07.2018 на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) відкрито нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

Звертаємо увагу, що з 11.09.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі Головного управління Державної казначейської служби України в Дніпропетровській області (МФО 805012) - закрито.

За інформацією про нові реквізити рахунків, а також у разі виникнення питань щодо сплати податків та зборів до бюджетів з 02.07.2018 необхідно звернутись до Новомосковської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління  ДФС у Дніпропетровській області.

Крім того,  нові реквізити рахунків розміщені на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області.