Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську інформує

Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську звертає увагу платників податків міста, а також органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

На виконання Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 рік щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, внесено зміни до порядку відкриття дохідних рахунків.

У зв’язку із зазначеним, з  02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

За інформацією про нові реквізити рахунків, а також у разі виникнення питань щодо сплати податків та зборів до бюджетів з 02.07.2018 необхідно звернутись до Новомосковської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління  ДФС у Дніпропетровській області.

Крім того,  нові реквізити рахунків будуть розміщені на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області.