Учні ліцею «Самара» розпочали навчальний рік у новому приміщенні

1 вересня в ліцеї «Самара» пройшла урочиста лінійка з нагоди початку нового навчального року.

На заході були присутні секретар міської ради Сергій Горошко, заступники міського голови Валерій Ляшок та Тетяна Дакова, депутати міської ради, вчителі, ліцеїсти та їх батьки, випускники різних років.

Цього року свято було незвичайне. Ліцей зустрів його в новому, затишному, і головне, - власному приміщенні по вул. Шевченка, 8.

Це відбулося завдяки спільним зусиллям міської влади, депутатського корпусу міської ради і народного депутата України Вадима Нестеренка.

На сьогоднішньому святі знань відбулася знаменна подія. Директор Резніченко Людмила Василівна, яка протягом 19 років керувала ліцеєм, передала естафету новому директору – енергійній, сучасній, творчій особистості – Мітченко Олені Сергіївні.

Сергій Горошко привітав учнів та педагогів з початком нового начального року у новому власному приміщенні, яке Ліцей чекав довгі 19 років. Також Сергій Григорович подякував Людмилі Василівні за довгі роки праці та побажав успіхів Олені Сергіївні на новій відповідальній посаді.

Фото події