У виконкомі пройшла нарада з питань виконання бюджету міста у першому півріччі 2017 році та формуванню проекту бюджету

27 липня 2017 року під головуванням  заступника міського голови – начальника фінансового управління Тетяни Дакової пройшла робоча нарада з питань виконання бюджету міста у першому півріччі 2017 році та формуванню проекту бюджету на наступні три роки.

На нараду були запрошені головні бухгалтери та економісти установ бюджетної сфери міста. Всього у нараді прийняли участь 27 фахівців бухгалтерської та економічної справи.

В ході робочої наради обговорено всі проблемні питання щодо належної організації ефективного використання бюджетних коштів, своєчасного внесення змін до програм та заходів, їх оприлюднення, недопущення відволікання бюджетних коштів, своєчасного проведення розрахунків за фінансовими зобов’язаннями.

Було також зазначено, що розпочинається робота щодо формування показників бюджету міста за програмно-цільовим методом на наступні три роки. Даний етап вимагає злагодженої роботи від всіх учасників бюджетного процесу.

В ході наради її учасники обмінялися запитаннями та відповідями.

Фото події