У Новомосковську вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам пройшов мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В заході взяли участь секретар міської ради Сергій Горошко, заступники міського голови, депутати обласної та міської рад, керівництво району, духовенство, громадськість, мешканці міста та учнівська молодь.

Зі словами вдячності за мужність і героїзм, за активну громадянську позицію до присутніх звернувся в.о. міського голови Сергій Горошко.

Заступник голови «Новомосковської об’єднаної ради ветеранів Афганістану, воїнів інтернаціоналістів» Віталій Криша згадав загиблих воїнів-інтернаціоналістів та побажав присутнім мирного неба над головою.

Хвилиною мовчання присутні вшанувати всіх тих, хто мужньо і гідно виконував інтернаціональний обов’язок, віддали шану їх героїзму, бойовій витримці та відвазі.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Фото події