У Новомосковську відбулося відкриття головної новорічної ялинки

Новорічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

28 грудня 2019 року на площі Героїв відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки міста. На святковий захід зібралися новомосковці і гості міста, аби разом взяти участь у святі й урочисто розпочати цикл новорічно-різдвяних святкувань.

На початку заходу ялинка засяяла сотнями різнокольорових вогнів.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський Голова Віктор Літвіщенко. Він привітав усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами та побажав, щоб Новий рік став для кожного роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, благополуччя та процвітання, а для України – роком зміцнення державності, єдності територій, соціально-економічного зростання та духовного оновлення, роком, в якому в Україні запанує довгоочікуваний мир.

Церемонія відкриття ялинки супроводжувалась виступами казкових героїв, народних колективів, веселими колядками, різноманітною концертно-розважальною програмою.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби