У Новомосковську пройшов зимовий турнір інтелектуального конкурсу учнівської молоді «Що? Де? Коли?»

Вже традиційно, під час канікул в місті проводиться інтелектуальний конкурс учнівської молоді «Що? Де? Коли?», популяризатором, організатором та незмінним ведучим якого є вчитель математики школи №8 Логвіненко Олексій Вікторович. Тож 10 січня 2019 року в палаці культури «Металург» пройшов зимовий турнір конкурсу «Що? Де? Коли?».

Команди юних знавців з числа учнів 7-11 класів закладів середньої освіти міста і району під керівництвом педагогів-тренерів із задоволенням готуються до турнірів.

Цього разу в зимовому турнірі взяли участь 15 команд міста і команда Черкаської школи Новомоковського району.

Переможцами зимового турніру 2019 року стала команда школи №6. Друге та третє місце зайняли, відповідно, команди ліцею «Самара» та школи №7.

Вітаємо переможців та учасників зимового турніру інтелектуального конкурсу учнівської молоді «Що? Де? Коли?» і бажаємо подальших успіхів у навчанні й наснаги на нові звершення!

Довідково: Інтелектуальний конкурс учнівської молоді «Що? Де? Коли?» започатковано управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради в квітні 2013 року. З моменту заснування проведено 20 залікових турнірів «Що? Де? Коли?», в яких взяли участь понад 2500 дітей. Проведення турнірів сприяє підвищенню освітнього рівня учнівської молоді, її інтелектуальній самореалізації.

Фото події