У Новомосковську пройшли V кінологічні змагання

22 травня в Новомосковську пройшли п’яті, вже традиційні, змагання собак службових і охоронних порід та сертифікована виставка собак усіх порід.

Продемонструвати уміння та красу своїх вихованців прибули учасники з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької, Київської та Одеської областей.

Цей захід із обласного рівня поступово переріс у Всеукраїнський, який традиційно присвячений Дню захисту дитини, а усі діти обожнюють домашніх тварин, і сьогодні вони матимуть можливість поближче з ними поспілкуватись.

Виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко привітав учасників з початком змагань і побажав усім гарного настрою та добрих результатів. Також  Сергій Григорович висловив сподівання, що такі заходи в місті будуть проходити щороку й надалі.

Фото події