У Новомосковську пройшло покладання квітів з нагоди відзначення 73-ї річниці вигнання фашистських загарбників з міста

22 вересня 2016 року  з нагоди відзначення 73-ї річниці вигнання фашистських загарбників з Новомосковська відбулося покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави. У заході взяли участь керівництво міста, депутати міської ради, духовенство та представники громадськості. З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко. Сергій Григорович побажав усім міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто поліг у боях за Новомосковськ , тих, хто загинув від тортур у фашистських катівнях, тих, хто помер від ран тієї страшної війни. Після чого було покладено квіти до Меморіалу.
Фото події