У Новомосковську обговорили питання надання пільг на проїзд у транспорті

25 травня 2015 року у залі засідань виконавчого комітету Новомосковської міської ради відбулася нарада щодо надання пільг на проїзд у транспорті.

Нарада пройшла під головуванням міського голови Сергія Мороза, за участі його заступників Олександра Козлова, Ірини Калюжної, Тетяни Дакової, начальника управляння транспорту та зв’язку Миколи Позднякова і начальника управляння праці та соціального захисту населення Галини Горбач.

Під час засідання присутні обговорили питання скасування з 1 червня пільгового проїзду у міському транспорті для 24-х категорій населення відповідно до Закону, прийнятого Верховною Радою минулого року. За підрахунками понад 8 тис. новомосковців втратять право на пільговий проїзд, а це найбільш незахищені категорії населення.

Міський голова Сергій Мороз зазначив, що враховуючи складну ситуацію у країні та з метою соціального захисту і підтримки найбільш незахищених верств населення, міська влада повинна вишукати додаткові кошти з міського бюджету аби підтримати наших городян. Для цього потрібно внести зміни у місцеві програми соціальної підтримки, погодити їх на виконкомі та винести на розгляд сесії.

За підсумками нарада заступникам міського голови були надані доручення вишукувати можливість виділення додаткових коштів та у найшвидший термін вести необхідні зміни до місцевих Програм.