У Новомосковську навчають населення правилам поведінки в умовах виникнення проявів антитерористичного та воєнного характеру

26 лютого поточного року завідуючим Новомосковськими курсами ІІІ категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Дніпропетровській області Золотарьовим О.В., спільно з провідним фахівцем відділу цивільного захисту Новомосковського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області майором служби цивільного захисту В’язанкіним С.О. та провідним фахівцем відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та мобілізаційної роботи міськвиконкому,  в приміщенні актової зали міськвиконкому Василенко О.К. провели навчання начальників відділів міськвиконкому, директорів підприємств, організацій, установ міста правилам поведінки в умовах виникнення проявів антитерористичного та воєнного характеру.

Цього ж дня такий захід пройшов і на  базі загальноосвітнього навчального закладу № 6 міста Новомосковська. Фахівці провели навчання директорів загальноосвітніх навчальних закладів та завідуючих дошкільних навчальних закладів міста правилам поведінки в умовах виникнення проявів антитерористичного та воєнного характеру. Присутнім роз’яснювали як поводитися у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв, дії населення при аваріях з вибухами і пожежами, правила поведінки у разі захоплення заручником, що необхідно робити якщо ви потрапили під обстріл,  дії населення почувши оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації «Увага всім», та інше.

По закінченню заходів всі бажаючи отримали методичну консультацію з розробки та оформлення необхідної документації для навчальних закладів, підприємств, організацій, установ з питань протидії проявів антитерористичного та воєнного характеру, з метою навчання населення.

Проведення таких заходів формує вміння діяти обережно, передбачати наслідки своїх дій, розвиває почуття відповідальності за себе та оточуючих, навчає, як діяти в надзвичайних ситуаціях різного виду, надавати допомогу, виховує витримку та емоційну рівновагу.

Новомосковське міськрайонне управління ДСНС України у Дніпропетрновській області

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення
Помилка | Новомосковська міська рада

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.