У Новомосковській міській раді відбулася загальноміська оперативна нарада

04 лютого 2020 року під головуванням міського Голови Віктора Літвіщенка в великій залі Новомосковської міської ради відбулася загальноміська оперативна нарада. На засіданні були присутні заступники міського Голови, керівники установ та організацій міста, начальники управлінь, відділів та працівники міської ради.

В ході наради керівник міста оголосив присутнім, що своїм розпорядженням від 03.02.2020 № Р-30 він зупинив рішення Новомосковської міської ради від 30 січня 2020 року № 1165 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» та виніс його на повторний розгляд позачергової сесії міської ради, яка відбудеться 11.02.2020 о 16:00.

Також очільник міста підвів підсумки діяльності за січень 2020 року та озвучив основні завдання на наступний місяць. Серед них:

- контроль ситуації по захворюваності у місті на грип та ГРВІ;

- проведення лікувально-профілактичної роботи медичними працівниками серед населення;

- продовження вирішення проблем щодо санітарної очистки міста від твердих побутових відходів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ;

- реалізація першого проекту в рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування» (бюджет участі);

- продовження роботи по обрізці дерев, спилюванню аварійного гілля, освітленню дворів та ремонту дворових проїздів;

- реалізація програми щодо встановлення зупинок громадського транспорту;

- плану роботи по висадці нових дерев у 2020 році;

- забезпечення безпечних умов проживання для мешканців міста, активізація роботи по боротьбі зі злочинністю, наркоманією та багато інших.

За результатами наради були надані доручення відповідним службам.

Фото події