У Дніпропетровській області було вилучено та знищено артилерійський снаряд

15 серпня поточного року в місті Новомосковську, біля водойми, на відкритій території поблизу розважального комплексу громадянин 1986 року народження під час прогулянки виявив  предмет, схожий на артилерійський снаряд.  Фахівцями піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області після обстеження місця події було вилучено та знищено за межами населеного пункту артилерійський снаряд калібру 152 міліметрів часів Великої Вітчизняної війни. Додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління Державної служби України  у Дніпропетровській області попереджає громадян бути вкрай обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів, не намагайтесь їх перевертати, переносити в інше місце, а тим більше розбирати. При виявленні вибухонебезпечних предметів одразу телефонуйте 101 або 102.

Новомосковське МРУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення