У 2016 році збитки ПАТ "Дніпропетровськгаз" досягли майже 113 мільйонів гривень

ПАТ «Дніпропетровськгаз» 6 квітня 2017 року провело чергові загальні збори акціонерів, на яких були присутні акціонери, що володіють 95,77% голосуючих акцій. Під час засідання вони підсумували результати діяльності компанії та затвердили основні напрямки подальшої роботи. Так, за результатами 2016 року ПАТ «Дніпропетровськгаз» отримало збитки в загальному розмірі 112,9 млн. грн.

Протягом минулого року в компанії виник брак обігових коштів. Це пов’язано з тим, що частину надходжень вона отримувала у вигляді пільг та субсидій. Таким чином, майже 20% виручки ПАТ «Дніпропетровськгаз» становили не грошові кошти, а бюджетні взаємозаліки, тобто паперові розписки.

Незважаючи на зменшення фінансових надходжень, в 2016 році компанія інвестувала у газотранспортну систему регіону 27,2 мільйонів гривень з ПДВ. Було обладнано безкоштовними лічильниками газу 18,1 тис. помешкань та встановлено 462 будинкових вузла обліку газу. Планово-технічне обслуговування побутових газових приладів виконано у 283,3 тис. домогосподарств, опрацьовано 50,4 тис. заявок з витоків газу, видано 109 тис. техумов фізичним та юридичним особам на нову газифікацію та реконструкцію системи газопостачання. Також, ПАТ «Дніпропетровськгаз» забезпечило 100-відсоткове виконання всіх соціальних зобов'язань, передбачених колективним договором, а також повноту відрахувань до бюджетів усіх рівнів.

«Одним із напрямків роботи компанії було покращення якості обслуговування клієнтів. Так, у минулому році, у м. Новомосковську відбулося відкриття першого Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Дніпропетровськгаз». Сьогодні майже 80 тис. побутових споживачів газу Новомосковського, Царичанського та Магдалинівського районів області можуть в одному місці швидко і якісно здійснювати необхідні операції – від оплати послуг до отримання технічних умов на приєднання до мереж, а також отримувати консультації з питань газопостачання, - коментує Голова Правління ПАТ «Дніпропетровськгаз» Іван Вакуленко. - Також, компанія повністю виконала взяті на себе зобов’язання щодо забезпечення безперебійної доставки блакитного палива споживачам».

Розглянувши результати фінансової діяльності підприємства за 2016 рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, звіти Правління, Наглядової ради, Ревізійної комісії товариства і напрямки розвитку компанії на 2017 рік.

Основними акціонерами ПАТ «Дніпропетровськгаз», відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів, є ПАТ НАК «Нафтогаз України» - 25 % статутного капіталу та ПрАТ «Газтек» - 50,85% статутного капіталу.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ «Дніпропетровськгаз» є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують майже 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства