Тиждень у фактах і цифрах

Протягом минулого тижня (з 30 березня по 05 квітня 2015 року) на території міста Новомосковська були скоєні:

- грабіж (05.04.2015 о 23:20 біля магазина «Катюша» по вул.Сучкова невстановлений чоловік шляхом ривка відкрито заволодів сумкою з особистими речами 27-річної місцевої мешканки, після чого зник у невідомому напрямку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.186 ч.1 КК України, прийняті заходи щодо встановлення та затримання зловмисника і вилучення викраденого);

- 35 крадіжок, в тому числі 2 – з автомобілів;

- 1 шахрайство;

- 7 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 5 – розкриті,
та інші, в тому числі 1 факт незаконного обігу наркотиків (01.04.2015 на вул.Сучкова був затриманий 33-річний місцевий мешканець, у чкого була виявлена та вилучена психотропна речовина «амфетамін». Нагадуємо, що незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів чи психотропних речовин з метою збуту тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років. Ті самі дії, скоєні без мети збуту, караються позбавленням волі на строк до 3-х років).

За цей тиждень були розкриті злочини, скоєні в місті і районі раніше за звітний період, а саме:

-11 крадіжок;

-4 легких тілесних ушкоджень.

По Новомосковському району за цей період сталися:

- 25 крадіжок, в тому числі 1 – мобільного телефона, 1 – з автомобіля;

- 2 шахрайства;

- 10 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 6 – розкриті, та інші.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області