ТИЖДЕНЬ У ЦИФРАХ І ФАКТАХ

Протягом минулого тижня (з 29 лютого по 06 березня 2016 року) на території міста Новомосковська були скоєні:

- умисне вбивство (02.03.2016 до чергової частини Новомосковського відділу поліції від оператора МНС надійшло повідомлення про те, що в приватному домоволодінні по вул.Одеській сталося загоряння літньої кухні. Після ліквідації пожежі в її приміщенні був виявлений труп 56-річного господаря домоволодіння. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.270 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людини), а труп чоловіка був направлений до Новомосковського відділення СМЕ для встановлення причини смерті.

04.03.2016 судово-медичною експертизою у потерпілого були виявлені тілесні ушкодження у вигляді численних колото-різаних проникаючих поранень грудної клітини та черева. Згідно лікарського свідоцтва про смерть в результаті судово-медичного дослідження трупу потерпілого встановлено, що причиною його смерті стали гостра крововтрата, поранення серця, легень, печінки, близько 30-ти проникаючих колото-різаних поранень грудної клітини та черева. В цей же день під час проведення першочергових оперативно-розшукових заходів був встановлений та затриманий підозрюваний у скоєнні умисного вбивства – 29-річний місцевий мешканець, раніше судимий в 2006-му році, в тому числі і за аналогічний злочин, який, з метою приховати злочин, здійснив підпал літньої кухні, де знаходився труп потерпілого. Речові докази вилучені, кримінальне провадження перекваліфіковано за ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство), підозрюваний заарештований і йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10-ти до 15-ти років або довічного позбавлення волі).

- грабіж (02.03.2016 о 13.30 біля буд.№ 53 по вул. Гетьманській (Радянській) невстановлений чоловік шляхом ривка з руки відкрито заволодів мобільним телефоном 20-річного місцевого мешканця та з місця скоєння злочину втік. Проведеними заходами розшуку підозрюваний був встановлений. Ним виявився 38-річний раніше судимий мешканець м.Дніпропетровськ. Наразі прийняті заходи щодо затримання зловмисника і вилучення викраденого, відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.186 КК України);

- 44 крадіжки, в тому числі 7 – мобільних телефонів, 10 – з автомобілів;

- 11 умисних легких тілесних ушкоджень, 7 з яких розкриті, та інші.

За цей тиждень були розкриті злочини, скоєні в місті і районі раніше за звітний період, а саме:

-   8 крадіжок;

-   2 шахрайства.

По Новомосковському району за цей період сталися:

- грабіж (05.03.2016 о 19.00 23-річний раніше судимий мешканець с.Голубівка під приводом позичання грошей проник в будинок 61-річного односельця та, під погрозою застосування фізичної сили до пенсіонера, відкрито заволодів грошима останнього в сумі 6 000 гривень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.186 КК України, підозрюваний затриманий, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу);

- 27 крадіжок, в тому числі 1 – з автомобіля;

- 2 шахрайства, які розкриті;

- 6 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 5 – розкриті, та інші.

Т.М. Попова,

майор поліції