ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» врахує переплату за газ від споживачів у майбутні платежі

Уже більше трьох місяців на території м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Радянське Кобиляцького району Полтавської області гарантованим постачальником газу є ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут». Тож, починаючи з 01 липня 2015 року, оплата послуг з газопостачання здійснюється на окремі рахунки зі спеціальним режимом використання у державному банку «Ощадбанк» нового постачальника газу.

До моменту створення нової організації у багатьох споживачів ПАТ «Дніпропетровськгаз» були переплати за використаний газ. І нині надходить велика кількість питань щодо подальшої долі цих коштів. Директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Тетяна Соболь переконує, що жодна переплата не втратиться.

«Усі переплачені кошти, що з тих чи інших причин утворились у частини клієнтів ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Дніпрогаз» та ПАТ «Криворіжгаз», обов’язково будуть записані в рахунок майбутніх оплат за газ, - пояснює Тетяна Соболь. – Разом з передачею особових рахунків споживачів від старої компанії до ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут», перейшли і кошти на їх рахунках. Тож хвилюватись не варто, жодна копійка не пропаде».

Нагадуємо, що з метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ усім споживачам необхідно в кінці місяця, 30 або 31 числа, знімати і повідомляти показання лічильника в газове господарство. Звичайно, якщо це зробити не виходить, то можна повідомити показання і раніше, наприклад, 25 числа. Але тоді потрібно бути готовими до того, що рахунки на газ будуть виставлені за повний календарний місяць, і програма автоматично донараховує ті «куби», які людина може використовувати за 5-6 не облікованих днів. Але це не повинно лякати наших клієнтів. Адже після отримання фактичних показників газу у кінці місяця виконується перерахування фактично використаних обсягів газу.

Передати показання в газове господарство можна різними способами:

1. З 8.00 до 17.00 (у робочі дні) зателефонувати в абонслужбу газового господарства за місцем проживання.

2. З 8.00 до 20.00 (протягом усього тижня) через контакт-центр підприємства за номерами:

• (056) 78-70-104 - для Дніпропетровської області;
  • (056) 78-78-104 - для м. Дніпропетровськ;
  • (056) 46-26-104 - для м. Кривий Ріг,

3. Електронною поштою: contact@dp.104.ua.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства