ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»: в Особистих кабінетах вже можна завантажити рахунки за використаний газ у грудні

У зареєстрованих в особистому кабінеті клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» є можливість вже зараз завантажити рахунок за використаний газ у грудні. Сплатити за газ можна також в кабінеті онлайн, зекономивши при цьому свій час.

Наша компанія впровадили нові сервіси для забезпечення високого рівня обслуговування своїх клієнтів, однією з яких є завантаження рахунку за газ з кабінету. Щоб скористатись даною послугою споживачу необхідно увійти до особистого кабінету, та натиснути на кнопку для завантаження рахунку, яка розташована праворуч у розділах кабінету «Мої дані» та «Книга споживача». Отже, завантажити та надрукувати платіжний документ – справа декількох секунд.

Заплатити за газ можна будь-яким зручним способом:

§       через веб-сервіс "Особистий кабінет" на сайті 104.ua.

§       у будь-якому відділенні «Укрпошти»;

§       у філії будь-якої банківської установи;

§       через термінали самообслуговування;

§       за допомогою Інтернет-послуги «Приват 24».

Оплачувати можна як готівкою, так і за допомогою банківської карти.

Однак, варто зазначити, що оплата за газ через Особистий кабінет – це на сьогодні найоперативніший спосіб занесення даних у систему. У разі оплати іншим способом, споживачу необхідно у призначенні платежу обов’язково вказувати такі реквізити: П.І.Б., адресу, номер особового рахунку і назву газового господарства, яке його обслуговує. Це дозволить прискорити процес ідентифікації даних споживача та внесення їх у білінгову систему підприємства.

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події