Тиждень у фактах і цифрах

Протягом минулого тижня (з 05 по 11 січня 2015 року) на території міста Новомосковська були скоєні:

- 2 пограбування (05.01.2015 о 20.00 в магазин «Харчі» по вул.Комсомольській зайшов невідомий чоловік, де з прилавку магазина відкрито заволодів вісьмома пачками цигарок. Вже вранці наступного дня працівниками новомосковської міліції був встановлений та затриманий по «гарячих слідах» 50-річний раніше судимий підозрюваний у скоєнні пограбування.
07.01.2015 о 04.20 в під’їзді буд. № 42 по вул.Радянській невстановлений чоловік шляхом ривка відкрито заволодів мобільним телефоном 23-річної місцевої мешканки та з місця скоєння злочину зник. Прийняті заходи щодо встановлення та затримання злочинця і вилучення викраденого. За обома фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 186 ч.1 КК України, слідство триває);

- 19 крадіжок, в тому числі 3 – мобільних телефонів, 1 – з автомобіля;

- 4 шахрайства, одне з яких розкрито;

- 8 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 5 – розкриті,
та інші, в тому числі 2 факта незаконного обігу наркотиків (10.01.2015 на вул.Спаській був затриманий 37-річний мешканець смт.Меліоративне, у якого були виявлені та вилучені наркотичні засоби «марихуана» та «опій»).

За цей тиждень були розкриті злочини, скоєні в місті і районі раніше за звітний період, а саме:

• 10 крадіжок, в тому числі 1 – з автомобіля, 1 – мобільного телефона;
  • 1 шахрайство;
  • 3 легких тілесних ушкодження.

По Новомосковському району за цей період сталися:

• 11 крадіжок, в тому числі 1 – з автомобіля;
  • 7 умисних легких тілесних ушкодження, з яких 6 – розкриті;
  • 2 шахрайства, одне з яких розкрито, та інші.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області