Тиждень у фактах і цифрах

Протягом минулого тижня (з 08 по 14 грудня 2014 року) на території міста Новомосковська були скоєні:

- незаконне заволодіння транспортним засобом (в ніч на 11.12.2014 невстановлена особа у дворі буд.№19 по вул.Короленка незаконно заволоділа автомобілем ВАЗ-2106 20-річного місцевого мешканця, який від залишив без нагляду. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.289 ч.1 КК України, прийняті заходи до встановлення та затримання зловмисника і вилучення викраденого);

- 23 крадіжки, в тому числі 3 – мобільних телефонів, одна з яких розкрита, 4 – з автомобілів;

- 2 шахрайства, одне з яких розкрито;

- 14 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 9 – розкриті,
та інші, в тому числі три факта незаконного обігу наркотиків (09.12.2014 на пл.Перемоги був затриманий 47-річний місцевий мешканець, у якого була виявлена та вилучена психотропна речовина «метамфетамін». 11.12.2014 з аналогічною психотропною речовиною біля БК «Металургів» був затриманий 33-річний місцевий мешканець. 12.12.2014 на пл.Леніна була затримана 47-річна місцева мешканка з наркотичним засобом «марихуана». Нагадуємо, що незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів чи психотропних речовин з метою збуту тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років. Ті самі дії, скоєні без мети збуту, караються позбавленням волі на строк до 3-х років).

За цей тиждень були розкриті злочини, скоєні в місті і районі раніше за звітний період, а саме:

-11 крадіжок, в тому числі 1 – мобільного телефона;

-1 шахрайство;

-1 легке тілесне ушкодження.

По Новомосковському району за цей період сталися:

- 17 крадіжок, в тому числі 1 – мобільного телефона, 4 – з автомобілів, з яких 3 - розкриті;

- 10 умисних легких тілесних ушкодження, з яких 6 – розкриті, та інші.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області