Тиждень у фактах і цифрах

Протягом минулого тижня (з 01 по 07 грудня 2014 року) на території міста Новомосковська були скоєні:

- 20 крадіжок, в тому числі 2 – мобільних телефонів, 2 – з автомобілів;
- 12 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 10 – розкриті,
та інші, в тому числі один факт незаконного обігу наркотиків (05.12.2014 біля ТЦ «Оксамит» по вул.Радянській був затриманий 38-річний місцевий мешканець, у якого був виявлений та вилучений наркотичний засіб «марихуана»).

За цей тиждень були розкриті злочини, скоєні в місті і районі раніше за звітний період, а саме:

-2 розбійних напади (05.12.2014 був встановлений та затриманий підозрюваний у скоєнні розбійних нападів 08.11.2014 в приміщенні продуктового магазина по вул.Боженка, де зловмисник зірвав з шиї продавця золотий ланцюжок, після чого відкрито заволодів виторгом з каси в сумі 15 000 гривень та 11.11.2014 в магазині «Велике пузо» по вул.Червоноармійській, де зловмисник відкрито заволодів виторгом в сумі 905 гривень. Ним виявився 36-річний раніше не судимий мешканець м.Новомосковськ. Слідство триває, зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7-ми до 10-ти років);

-1 факт незаконного заволодіння транспортним засобом;

-7 крадіжок;

-2 незаконних заволодіння транспртними засобами;

-8 легких тілесних ушкоджень.

По Новомосковському району за цей період сталися:

- 6 крадіжок, в тому числі 1 – мобільного телефона;

- 5 умисних легких тілесних ушкодження, з яких 3 – розкриті,

та інші, в тому числі 1 факт незаконного обігу наркотиків (02.12.2014 біля магазина «Велике пузо» по вул.Центральній с.Мар’янівка був затриманий 42-річний мешканець с.Миколаївка, у якого був виявлений та вилучений наркотичний засіб «марихуана»).

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області