Тиждень у цифрах і фактах

Протягом минулого тижня (з 08 по 14 вересня 2014 року) на території міста Новомосковська були скоєні:

- грабіж (10.09.2014 о 04.50 невстановлений чоловік шляхом вільного доступу зайшов до приміщення мінімаркету по вул.Радянській та під погрозою застосування фізичної сили до оператора АЗС відкрито заволодів грошима з касового апарату в сумі 473 гривні. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.186 ч.1 КК України, прийняті заходи щодо встановлення та затримання зловмисника і вилучення викраденого);

- 23 крадіжки, в тому числі 4 – мобільних телефонів, 1 – з автомобіля;

- 3 шахрайства, одне з яких розкрито;

- 10 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 7 – розкриті;

- 2 факта незаконного обігу наркотиків (08.09.2014 на вул.Червоноармійській був затриманий 44-річний місцевий мешканець, у якого був виявлений та вилучений наркотичний засіб «марихуана». 09.09.2014 з аналогічним наркотичним засобом на вул.Комсомольській був затриманий 40-річний раніше судимий місцевий мешканець) та інші.

За цей тиждень були розкриті злочини, скоєні в місті і районі раніше за звітний період, а саме:

- 9 крадіжок;

- 1 шахрайство;

- 2 легких тілесних ушкодження.

По Новомосковському району за цей період сталися:

- 16 крадіжок, в тому числі 2 – мобільного телефона;

- 3 шахрайства;

- 14 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 11 – розкриті;

- 1 факт незаконного обігу наркотиків (04.09.2014 на вул.Куйбишева с.Орлівщина був затриманий 33-річний раніше судимий місцевий мешканець знаркотичним засобом «марихуана») та інші.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області