Тиждень у цифрах і фактах

Протягом минулого тижня (з 25 по 31 серпня 2014 року) на території міста Новомосковська були скоєні:

- 33 крадіжки, в тому числі 3 – мобільних телефонів, 2 – з автомобілів;

- 3 шахрайства;

- 17 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 13 – розкриті;

- 4 факта незаконного обігу наркотиків (26.08.2014 біля кафе «Бістро» на вул.Сучкова був затриманий 18-річний раніше судимий місцевий мешканець, у якого був виявлений та вилучений наркотичний засіб «марихуана». 27.08.2014 на вул.Заводській був затриманий 31-річний місцевий мешканець з психотропною речовиною «первитин». 29.08.2014 з аналогічною психотропною речовиною був затриманий 42-річний раніше судимий місцевий мешканець на вул.Радянській, а на вул.Сучкова був затриманий 43-річний раніше судимий місцевий мешканець з наркотичним засобом «опій») та інші.

За цей тиждень були розкриті злочини, скоєні в місті і районі раніше за звітний період, а саме:

• 11 крадіжок, в тому числі 3 – мобільних телефонів;
  • 2 шахрайства;
  • 1 незаконне заволодіння транспортним засобом (мотоцикл повернений власнику);
  • 4 легких тілесних ушкодження.

По Новомосковському району за цей період сталися:

• 14 крадіжок, в тому числі 2 – мобільних телефонів, одна з яких розкрита;
  • 17 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 12 – розкриті;
  • 2 факта незаконного обігу наркотиків (27.08.2014 на вул.Шевченка м.Перещепино був затриманий 28-річний місцевий мешканець, у якого був виявлений та вилучений наркотичний засіб «марихуана». Наступного дня на вул.Центральній с.Попасне з аналогічним наркотичним засобом був затриманий 31-річний місцевий мешканець), та інші.

Т. М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області