Тиждень у цифрах і фактах

Протягом минулого тижня (з 18 по 24 серпня 2014 року) на території міста Новомосковська були скоєні:

- грабіж (19.08.2014 о 17.10 в під’їзді буд. №18 по вул. В.Ковалівка невстановлена особа шляхом ривка з шиї відкрито заволоділа золотим ланцюжком 57-річної місцевої мешканки. Прийняті заходи щодо встановлення та затримання зловмисника і вилучення викраденого, відкрито кримінальне провадження за ст.186 ч.1 КК України);

- 38 крадіжок, в тому числі 4 – мобільних телефонів, одна з яких розкрита, 4 – з автомобілів;

- 3 шахрайства;

- 13 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 7 – розкриті;

- 2 факта незаконного обігу наркотиків (22.08.2014 на вул.Сучкова був затриманий 20-річний місцевий мешканець, у якого був виявлений та вилучений наркотичний засіб «марихуана». В цей же день поблизу ЗОШ № 1 був затриманий 38-річний мешканець смт.Гвардійське з аналогічним наркотичним засобом) та інші.

За цей тиждень були розкриті злочини, скоєні в місті і районі раніше за звітний період, а саме:

• пограбування;
  • 6 крадіжок, в тому числі  – мобільного телефона, 1 – з автомобіля;
  • 2 шахрайства;
  • 2 легких тілесних ушкодження.

По Новомосковському району за цей період сталися:

• 25 крадіжок, в тому числі 2 – з автомобілів, одна з яких розкрита;
  • 12 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 9 – розкриті;
  • 1факт незаконного обігу наркотиків (18.08.2014 на вул.Берегового с.Губиниха бу затриманий 30-річний раніше судимий мешканець с.Голубівка, у якого був виявлений та вилучений наркотичний засіб «марихуана»), та інші.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області